Amazon Kindle Touch 2019 4 GB eOkuyucu (Ekran aydınlatmalı) YENİ MODEL

YENİ MODEL Amazon Kindle Touch 2019 4 GB eOkuyucu (Ekran aydınlatmalı) 
 
 *  Menü dili İngilizce olmakla birlikte Türkçe e-kitaplar okunabilmektedir. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-Türkçe sözlükler yüklenebilmektedir. Reklamları kaldırmak için amazon sitesiyle küçük bir online sohbetle halledebilirsiniz.
*   Ayarlanabilir ön ışık, saatlerce iç ve dış mekanlarda, gece ve gündüz rahatça okumanızı sağlar.
*   Rahat ve Okuma alışkanlığını artırmak için üretilen,  bir 167 ppi ekran size gerçek kağıt gibi rahat okuma yapabilmenizi sağlar, hatta doğrudan güneş ışığında parlama yapmadan tüm kitaplarınızı rahatlıkla okuyabilmenize olanak verir.
* Ücretsiz okuyun. Pasajları vurgulayın, tanımlara bakın, kelimeleri çevirin ve metin boyutunu ayarlayın-sayfayı hiç terk etmeden bunları yapabilirsiniz .
*   Milyonlarca kitap, gazete ve sesli kitap arasından seçim yapın. Kindle binlerce başlık tutar, böylece kütüphanenizi yanınıza alabilirsiniz.
*   Prime Reading ile, Prime üyeleri binden fazla başlık sınırsız erişim ile ücretsiz okuyun.
*   Tek bir pil şarjı haftalar sürer, saatler değil.
*   Sesli ile daha fazla kitap keyfini çıkarın. Okuma ve dinleme arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak için Bluetooth kulaklık veya hoparlörlerle eşleştirin.
 
Kindle ses, Bluetooth özellikli hoparlörler veya kulaklıklar aracılığıyla okuma ve dinleme arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar.
Üyelik ile sesli en iyi deneyimi sağlar -Eğer sesli yeni iseniz, sesli Ücretsiz Deneme için Kayıt ve iki ücretsiz sesli kitap olsun. 
Kindle cihazları, metin vurguları olarak dinlemenizi ve okumanızı sağlayan daldırma okumasını desteklemez. Daldırma okumayı destekleyen cihazları görmek için .

Share